Vestigingen

Werken bij 68 Degrees is werken op de mooiste evenementen en locaties.

Ben jij op zoek naar de leukste horeca vacatures van Nederland? 68 Degrees helpt jou aan de tofste horeca functies bij bijzondere locaties in het hele land. Vanuit locaties door heel Nederland én online zorgen wij dat onze horeca- en hospitality teams fantastische gastbeleving creëren voor klanten als Amsterdam Arena, FC Twente, Studio 21, De Efteling, RAI Amsterdam, Evenementenhal en Koninklijke Maison van den Boer. Wil jij deze maand nog werken in de horeca bij hele toffe events? Neem contact op met één van onze collega’s via onderstaande contactgegevens. Welkom bij 68 Degrees. Welkom bij de tofste horeca vacatures van Nederland.

AMSTERDAM
InHouse RAI Amsterdam
Europaplein 22
1078 GZ Amsterdam
Tel: 06-23862164
Mail: rai@inperson.nl

 

ENSCHEDE
M.H. Tromplaan 1
7511 JJ Enschede
Tel: 053-4835500
Mail: enschede@68degrees.nl

 

GORINCHEM
InHouse Evenementenhal
Franklinweg 2
4207 HZ Gorinchem
Tel: 0183-699057
Mail: gorinchem@68degrees.nl

 

HARDENBERG
InHouse Evenementenhal
Energieweg 2
7772 TV Hardenberg
Tel: 0523-272828
Mail: hardenberg@68degrees.nl

NIJMEGEN
Oranjesingel 30
6511 NV Nijmegen
Tel: 024-3602928
Mail: info@68degrees.nl

 

ROTTERDAM
Van Nelleweg 1
Kantoornummer 1.G.10.AB
Postvak 13032
3044 BC Rotterdam
Tel: 010-7421079
Mail: rotterdam@68degrees.nl

 

UTRECHT
Regus (Zen Building)
Newtonlaan 115
3584 BH Utrecht
Tel: 030-2545253
Mail: utrecht@68degrees.nl

 

VENRAY
InHouse Evenementenhal
De Voorde 30
5807 EZ Venray
Tel: 0478-786520
Mail: venray@68degrees.nl